KS Slavia Ruda Śląska - Oficjalny Serwis Klubu
Nawigacja
Strona główna
Tabela
Kadra
Transfery

Młodzież
title= Rezerwy
title= Trampkarze 2003
title= Trampkarze 2003 (2)
title= Orliki 2005
title= Orliki 2006
title= Orliki 2007
title= Orliki 2008
title= Foot&Fun
Klub
title= Informacje
title= Historia
title= Kronika Sprotrowa
title= Stadion
title= Kontakt
title= Szukaj
Inne
title= Reklama
title= Regulamin
title= Archiwum
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
2 sparingi za nami.
AKS Mikołów 4-0 Slavia Ruda Śląska (3-0)

Urania Ruda Śląska 1-2 Slavia Ruda Śląska (1-0)

Skład: Kempny - Korzeniowski, Szpoton, Met - Maciaszczyk, Rejmanowski T, Wujec, Zaw Test, Jamrozy - Rejmanowski M, Moritz

Zmiany: Puschhaus, Lach, Drapała, Noga, Zaw Test.

Kolejny sparing zostanie rozegrany w piątek o 18:00 na boisku w Orzeszu. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie drużyna KS Panki.

KS Slavia Ruda Śląska 0:0 KS Panki


Dodane przez pajlot dnia 26.07.2017 22:370 Komentarzy
Komentarze
Brak komentarzy
Wyślij komentarz
Nick:



2 + 5:
Wyłącz emoty w tym komentarzu

Oceny
Tylko dla zalogowanych..

Zaloguj się lub zarejestruj by móc oceniać.

Brak ocen.
sklepik
W Klubie są do nabycia proporczyki oraz znaczki z okazji jubileuszu 95-cio lecia
w cenie:
proporczyk - 40 zł
znaczek - 10 zł
Zapisz się!
Mecz

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Unia Książenice 2-2 Naprzód Rydułtowy

LKS Raszczyce 0-1 ŁTS Łabędy (Gliwice)

Tęcza Wielowieś 2-2 Jedność 32 Przyszowice

Orzeł Mokre (Mikołów) 3-2 Drama Zbrosławice

Slavia Ruda Śląska 2-1 Zaborze Zabrze

KS 94 Rachowice 1-3 LKS 1908 Nędza

Przyszłość Ciochowice 1-5 ROW 1964 II Rybnik

Silesia Lubomia 2-1 Rymer Rybnik

Kolejny Mecz

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Naprzód Rydułtowy - Rymer Rybnik

ROW 1964 II Rybnik - Silesia Lubomia

LKS 1908 Nędza - Przyszłość Ciochowice

Zaborze Zabrze - KS 94 Rachowice

Drama Zbrosławice - Slavia Ruda Śląska

Jedność 32 Przyszowice - Orzeł Mokre (Mikołów)

ŁTS Łabędy (Gliwice) - Tęcza Wielowieś

Unia Książenice - LKS Raszczyce
Transfery
Przychodzą:
Skorupa Dawid - Urania Ruda Śl
Zmitrowicz Rafał - Drama Kamienica
Strzempek Jonatan - Gwarek Zabrze
Ostrowski Grzegorz - Orzeł Mokre
Kucharski Michał - powrót z wypożyczenia


Odchodzą:
Zalewski Kamil - RKS Grodziec
Paweł Dryk - RKS Grodziec
Maciejewski Bartłomiej - Orzeł Mokre
Przemysław Kwaśniewski - Chemik Kędzierzyn Koźle
Info
Urząd Miasta Ruda Śląska na rok 2017 przekazał dotację w kwocie 145 000zł na udział w zawodach i sportowe szkolenie seniorów, 61 000zł na udział w zawodach i sportowe szkolenie dzieci, 75 000zł na utrzymanie bazy.

stat4u